Bizimle iletişim kur
Amy Liu

Telefon numarası : +86-13667339260

Naber : +8613667339260

Üretim hattı
Standart ISO Sınıf 10 temiz oda ETO sterilizasyon merkezi ile 5000 metrekarelik üretim alanı ile 26000 m2'lik arazi alanını kapsayan, kişisel koruyucu ürün, tek kullanımlık giysiler ve tıbbi tek kullanımlık malzemeler üzerinde 50 üretim hattına sahibiz.

Pluscare Sağlık (Hubei) Co, Ltd

Bizim işleme atölye alanı 5000 metrekare: 50 yapay elektronik dikiş ekipmanları, 20 tam otomatik maske ekipmanları., 30 tam otomatik yüksek sıcaklık ısıtma ekipmanları ve 5 vakum ekipmanları.

Hammadde üretim atölyesi: SBPP hammadde üretim ekipmanları, SMS / SMMS hammadde üretim ekipmanları.

Bizim ambalaj atölyesinde beş 5 vakum ekipmanları vardır.

Bitmiş depo: 300 raf, 2 forklift

OEM / ODM

Biz tüm müşterilerimiz için OEM / ODM hizmeti sunuyoruz.

En büyük pazar payımız olarak, Güney Amerika'daki birkaç devlet hastanesine ürün ve hizmet sunuyoruz.

Orta Doğu, Kuzey Amerika pazar payı büyük olmasa da, birkaç ortakla uzun vadeli bir işbirliğimiz var.

Biz OEM ve OBM tarafından her türlü ürün sağlayabilir.

Pluscare Sağlık (Hubei) Co, Ltd

Pluscare Sağlık (Hubei) Co, Ltd

Ar-Ge

Samimiyet, sorumluluk ve profesyonellik değerlerini, ürünlerimizin gelişimine ve uzun vadeli uygulanabilirliğimizi ve başarımızı sürdürmek için müşterilerimizle olan etkileşimlerimize dahil ediyoruz. Müşterilerimizle olan samimi ilişkilerimiz, sorumluluk duygusundan toplum için çok önemli bir sektörde en yüksek kaliteyi elde etmeye kadar uzanmaktadır. Pluscare'de sürekli olarak endüstriyi geleceğe taşımaya çalışırken Ar-Ge, yenilikçilik ve kalite ile bu standardı karşılamaya devam edeceğiz.

Araştırma ve geliştirme alanında müşterilerimizle aktif olarak iletişim kuruyoruz. Ürünü geliştirin ve geliştirin.

1, 2014 yılında, Güney Amerika pazarından gelen geri bildirimlere göre, sadece kullanımda hastaların gizliliğini korumakla kalmayıp aynı zamanda hastaların yıprandıklarında ağrısını da azaltan hastanın anorektal operasyon kıyafetlerini geliştirdik. Devlet müşterileri tarafından iyi karşılandı.

2. 2015 yılında, diş koruma ürünleri geliştirmeye başladık. Diş hekimlerinin diş ameliyatı yapması için daha rahat ve sisleme etkisi olan bir maske geliştirildi. Buğu önleyici etkisi ve lens kırılma indisinde önemli gelişmeler kaydetti. Diş hekimleri uzun süre taktıklarında baş dönmesi hissetmezler. Bu teknoloji ulusal patent başvurusunda bulundu.

3, 2015'te, tek kullanımlık koruyucu giysi ürünleri için, orta ve üst düzey müşterilerin ihtiyaçları için arka kumaşları geliştirdik, çünkü bu tür koruyucu giysiler giyen insanların açık hava kirliliği yerlerinde çok fazla zaman geçirmesi gerekiyor ve insanlar arkada daha fazla sinir olduğunda sıcak ve ter hissedeceklerdir. Bu yüzden arka malzemeleri nefes alabilen ve yumuşak koruyucu malzemelerle kullanıyoruz. Konfor büyük ölçüde arttı.

4. 2016-2017 yılları arasında Kanada'daki Çocuk Hastanesi için bir değişim faaliyeti gerçekleştirdik. Çocukların çalışması ve tedavisi için malzeme ve ebatları seçtik ve çocuklar, çocuklar ve ergenler için koruyucu ürünler yaptık.

5. Şu anda, her partide kullanılan hammaddeler hakkında bir test raporu hazırladık. Ürünün güvenliğini sağlamak için, müşterilere erişim istemek için hoş geldiniz.

Pluscare Sağlık (Hubei) Co, LtdPluscare Sağlık (Hubei) Co, Ltd